ÚvodKdo je najde?

Kdo je najde? Matyáš. Kdo je Matyáš?

Kdo je najde? Matyáš. Kdo je Matyáš?

Kombinace znalostí z oblasti marketingu, webů, reklamy, analytiky a personalistiky, spolu s potkanem, který mi sedí většinou na rameni, mi dovoluje efektivně hledat Vaše budoucí zaměstnance.

Od začátku se jmenuju Matyáš: Když se o tom rozhodovalo, ještě neměl dost rozumu, abych do toho nějak mluvil, ale držím se toho do teď. Je mi více, než 30 a méně, než 32. Mám potkana Emila a zhruba 11 let zkušeností s tvorbou webů. Weby, které jsem pro klienty roky tvořil, potřebovaly propagaci, před zhruba šesti lety jsem se proto začal věnovat marketingu (nejen) na sociálních sítích. Postupem času jsem tak začal vytvářet efektivní marketingové kampaně s šestimístnými měsíčními rozpočty. Sháněl jsem pro své klienty, kterým jsem vytvořil web, zakázky a zákazníky.

Postupem času jsem si všiml, že firmy nemohou přijímat zakázky, které jsem jim „ulovil“, protože nemají zaměstnance. A mezi mými klienty, kterým jsem vytvořil web, byla i personální agentura. Častěji a častěji jsem, místo produktů a služeb, propagoval nabídky práce. Přišlo tak přirozené propojení a já jsem místo zakázek a zákazníků, začal na hledat kandidáty či jejich uplatnění.

Jsem markeťák, programátor, analytik, trošku grafik a personalista v jednom: Začal jsem proto „nechtěně“ nacházet více zájemců o práci, než firmy a personální agentura zvládly absorbovat, rozhodl jsem se proto nabídnout své služby v oblasti vyhledávání vhodných kandidátů samostatně.

A taková ta právničina na závěr: Personální trh je tvrdý a je to správně. Kandidáty Vám nemůže nabízet jen tak někdo: Mám za sebou skvělou rodinnou personální agenturu, která vlastní všechna ta razítka, na všechno možný i nemožný. Fakt: Víc už jich získat nejde. Jsem pod její záštitou, protože jí valím 200 lidí měsíčně na předvýběry. Takže nemějte pochybnosti, jsem plně (právně) způsobilý k tomu Vám nabízet kandidáty! :)

Dočetli jste se až sem?

Pokud jste se dočetli až sem, můžeme probrat možnosti, jak Vám můžu pomoct: Napište mi na online@najduje.cz , zavolejte na +420 608 392 533, nebo… Vám můžu dovést ukázat Emila. Emil má rád mrkev a já… Rozpustku. Pokud nemáte rozpustku, miluju lattéčko! Takový to benzínkový, ale nepohrdnu ani tím z korporátního kávovaru!

Chcete vidět Emila? Nechte mi tu na sebe kontakt!

Společně si pomůžeme

Obraťte se na recruitera.

Hledáte vhodné kandidáty na Vaše zaměstnance? Najdu je.

Kontakt Služby