ÚvodSlužbyHeadhunting

Najdu Vám klíčového zaměstnance.

Hledáte kvalifikovaného či klíčového zaměstnance?

Specifikace

Pracovní trh v dnešní době trpí značným nedostatkem nekvalifikovaných pracovníků, u kvalifikovaných či klíčových zaměstnanců je situace ještě horší. Nabízím Vám vyhledání konkrétního kandidáta na Vaši specifickou pracovní pozici. Zaměstnanec, kterého hledáte, nemá pravděpodobně vystavený životopis na žádném z pracovních portálů a ani se nezajímá o nekonečně dlouhé výpisy volných pracovních pozic.

Vím, jak kvalitní a vzdělané zaměstnance oslovit a vím, co je zajímá. Vycházím ze svých letitých zkušeností s analýzou lidského chování v online světě a… I já jsem býval úzkoprofilově zaměřený kvalifikovaný zaměstnanec: Vím, na jaký druh nabídek jsem reagoval a na jaký ne.

Jsem obklopený kontakty pohybujícími se v prostředí personalistiky, vím, kde se zeptat. Znám spoustu manažerů včetně jejich kompletních týmů a to v několika průmyslových odvětví.

Co od Vás potřebuji?

Potřebuji znát skvěle pracovní pozici, kterou se Vám dlouhodobě nedaří obsadit. Podstatná není jen nabízená mzda a poznámka o pěti týdnech dovolené: To je přesně druh nabídky, na kterou spokojený zaměstnanec nezareaguje. Musím znát prostředí, ve kterém bude kandidát pracovat, musím vědět, jaké znalosti a dovednosti musí ovládat, jaké jazyky bude používat, v jaké formě a jakou bude mít odpovědnost.

Kolik za takového kandidáta zaplatíme?

Netajím ceny svých služeb: Za kandidáta, který k Vám nastoupí do hlavního pracovního poměru, zaplatíte vyšší desítky tisíc a to ihned po podpisu pracovní smlouvy. Je na Vás si takového kandidáta, kterého budeme společnými silami dlouho hledat, udržet spokojeného nejen ve zkušební době, ale i po ní. Cena za headhunting se odvíjí od jeho náročnosti: Má odměna se bude pohybovat mezi jednonásobkem a dvounásobkem měsíční mzdy přijatého kandidáta.

Najdu Vám ho? Nechte mi tu na sebe kontakt.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na recruitera.

Hledáte vhodné kandidáty na Vaše zaměstnance? Najdu je.

Kontakt Služby