ÚvodSlužbyPředvýběr kandidátů

Protřídím je: Vaše kandidáty.

Hledáte velké množství zaměstnanců a požadujete například testy zručnosti?

Specifikace

Předvýběr kandidátů je nástavbou vyhledání kandidátů. Kandidáty pro Vaši firmu nejdříve vyhledám a následně je pozvu na pohovor, kde v režii personální agentury Maikoletta s.r.o. zajistím jejich předvýběr: Tedy ověřím konkrétní dovednosti Vašich budoucích kandidátů. Výhodou předvýběru je vyšší úroveň a pravděpodobnost nástupu kandidátů, nevýhodou potom cena, která je oproti vyhledání kandidátů vyšší. Předvýběr kandidátů provádím pouze v jihomoravském kraji.

Výstup

Získáte o uchazečích stejné informace, jako v případě vyhledání kandidátů. Přidanou hodnotou předvýběru je mé čestné prohlášení, že konkrétní uchazeči splnili požadavky, které jsme si dohodli.

Co od Vás potřebuji?

Pro předvýběr kandidátů je důležité jasně specifikovat, jaké vlastnosti a dovednosti potřebujeme ověřit. Velice často realizuji testy manuální zručnosti, matematické testy, logické testy, popřípadě jejich kombinaci. U průmyslových pozic zajišťuji například svářecí či lakýrnický test.

Kolik za předvýběr zaplatíme?

Na rozdíl od vyhledání kandidátů nelze cenu služby obecně určit fixní částkou. Do ceny předvýběru vstupují faktory v podobě rozsahu ověřovaných vlastností a dovedností, pronájmu prostor, odměn pro realizační tým z personální agentury, popřípadě ubytování a doprava.

Pro cenovou nabídku se na mě prosím obraťte, probereme podrobnosti a možnosti.

Protřídím Vám je? Nechte mi tu na sebe kontakt.

Společně si pomůžeme

Obraťte se na recruitera.

Hledáte vhodné kandidáty na Vaše zaměstnance? Najdu je.

Kontakt Služby